KONST / Litografier / Färglitografi 15443313
nr 1544 3313
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Brudpar. Signerad, numrerad 34/290. Färglitografi, bildmått: 52x39 cm, yttermått inklusive ram: 72x59 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:40:55
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)